Fundusze inwestycyjne

Wskazujemy właściwy kierunek inwestycji

 

Wybierz jeden z programów inwestycyjnych, a mile zaskoczą Cię możliwości zysku.

Program Kapitał

 

Program Kapitał to Program Systematycznego Oszczędzania (PSO) jest propozycją  specjalnie dla tych, którzy już dziś myślą o bezpiecznej przyszłości, swojej bądź swojego dziecka. Do PSO może przystąpić każdy, bez względu na wiek. Rodzice mogą inwestować w imieniu dzieci.

Już 50 zł miesięcznie pozwoli zadbać o przyszłość. Wpłaty nie muszą być dokonywane regularnie, wystarczy by roczny wkład wyniósł przynajmniej 600 zł. Okres oszczędzania wynosi co najmniej 3 lata. Po tym terminie można wycofać całość lub część zainwestowanych środków, nie tracąc przy tym osiągniętego dochodu. Można też kontynuować oszczędzanie na dotychczasowych warunkach.

Pieniądze są inwestowane zgodnie z charakterem wybranego funduszu. Oferujemy 10 sprofilowanych pod wzglądem bezpieczeństwa i zysków funduszy inwestycyjnych a każdym zarządzają najlepsi specjaliści.

Systematyczne odkładanie w PSO to najprostszy sposób na zmobilizowanie się do oszczędzania bez nadwyrężania domowego budżetu i szansa na znaczny kapitał w przyszłości . To, ile uda Ci się zgromadzić zależy od wyników, jakie osiąga wybrany fundusz. Poniższy przykład zakłada roczną stopę zwrotu na realnym poziomie 10% i miesięczną wpłatę 50 zł.

Każdy uczestnik Planu otrzymuje 40% zniżkę na opłaty manipulacyjne od wpłacanych środków, co jeszcze bardziej minimalizuje koszty uczestnictwa w PSO. Oznacza to, że dużo większa kwota jest inwestowana i pomnaża kapitał. Wpłaty mogą być dokonywane w dowolny sposób: przelewem bankowym, bądź też w urzędzie pocztowym. Najwygodniejszą formą jest złożenie stałej dyspozycji przelewu.

PSO może być wykorzystywany na różne cele. Jest jeden warunek - cokolwiek to będzie, ma sprawić Tobie radość. Dzięki oszczędnościom z Planu możesz sfinansować zakup mieszkania, bądź działki budowlanej, kupić samochód, oszczędzać na poczet emerytury, albo zadbać o przyszłość swojego dziecka.