Kredyt hipoteczny

Powiększ swoja przestrzeń życiową

 

Zapytaj o kredyt z niską mażą – już od 1,10%

Jak wziąć kredyt hipoteczny

Poniżej opisujemy jak szybko i sprawnie załatwić wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu.

1)  Wybór kredytu hipotecznego

Zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą. Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję kredytu dostosowaną do Twojej indywidualnej sytuacji.
2)  Zgłoszenie zainteresowania kredytem

Aby skontaktować się z Doradcą, wyślij zgłoszenie. Nie obawiaj się podać swoich danych teleadresowych - zgłoszenie jest w pełni zabezpieczone. Gwarantujemy bezpieczny transfer wszystkich informacji do naszej centrali.

Nasz Doradca Kredytowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie w ciągu 24 godzin. Jeżeli masz pytania dotyczące oferty czy obsługi napisz do nas lub zadzwoń.

3)  Spotkanie z Doradcą

Doradca Kredytowy zaproponuje Ci spotkanie w Banku lub w innym dogodnym dla Ciebie miejscu. W trakcie rozmowy zapyta Cię co chcesz sfinansować przy pomocy kredytu, a także jakie dochody uzyskuje Twoja rodzina i jakie oszczędności możesz zainwestować jako wkład własny. Po poznaniu Twoich potrzeb i możliwości finansowych, Doradca Kredytowy zaproponuje Ci możliwą kwotę kredytu i przedstawi wykaz dokumentów, które należy dołączyć do wniosku kredytowego.

Kompletowanie dokumentów

Doradca przygotuje dla Ciebie wykaz dokumentów, niezbędnych do uzyskania kredytu.

4) Złożenie wniosku, podpisanie umowy

Jeśli zgromadziłeś dokumenty, umów się na spotkanie z naszym Doradcą, który razem z Tobą wypełni wniosek kredytowy. Bank oceni Twoją zdolność kredytową, czyli możliwość spłaty miesięcznych rat kredytu. Ponadto zostanie przeprowadzona analiza stanu prawnego i technicznego oraz wartości nieruchomości.
Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, Doradca zaprosi Cię na spotkanie w celu podpisania umowy kredytowej.
 
 
5) Wypłata kredytu

Wypłata kredytu nastąpi po złożeniu wniosku o wypłatę oraz spełnieniu warunków, określonych w umowie kredytowej. Jeżeli nie wiesz, jakie kroki należy podjąć, aby spełnić warunki niezbędne do wypłaty kredytu – zapytaj o to Doradcę.
Pamiętaj! Umowa kredytowa jest ważna przez 3 miesiące